Unboxing - sprawdź jak pakujemy nasze zamówienia

Pierwsze zakupy w hurtowni LaBera? Zastanawiasz się czy warto? Zobacz jak wyglądają nasze paczki, w jaki sposób pakujemy zamówione produkty i przekonaj się, że przesyłka wysyłana przez nas jest w 100% bezpieczna.

 

 

 

Pierwsze co rzuca się w oczy po otrzymaniu naszych przesyłek to dokładnie zapakowane produkty. Wszystkie nasze przesyłki pakujemy w kartony wypełnione papierem ekologicznym  po to aby wszystko było bezpieczne i bez najmniejszego uszczerbku dotarło do klienta. Każdy z produktów jest pakowany w taki sposób aby nie pomieszał się z żadnym innym. Koraliki pakujemy w woreczki, a produkty na sznurach owijamy w papier pozyskiwany z makulatury. 

 

Do paczki zawsze dołączamy szczegółowy wykaz zamówienia, na którym można bez problemu odnaleźć zamówione produkty. Zestawienie zawiera wszystkie niezbędne informacje, czyli listę zamówionych produktów, ich kodem w naszej hurtowni oraz nazwę i cenę. Oczywiście do zakupionego towaru dołączony jest dowód zakupu czyli paragon fiskalny lub faktura vat, zgodnie z decyzją Klienta.

 

 

Produkty sprzedawane w opakowaniach są szczelnie zamknięte w wysokoprzezroczyste woreczki i zawsze posiadają firmową etykietę, na której znajdują się najważniejsze informacje o produkcie:

 

- pełna nazwa produktu,
- rozmiar,
- ilość w opakowaniu,
- cena za opakowanie.

 

 

W zależności od tego, w jakiej formie dany towar otrzymujemy od producenta, tak jest on sprzedawany naszym Klientom. Wszystkie rzemienie zwijamy i spinamy gumką aby nie zaplątały się wśród innych sznurów, natomiast sznurki dostarczamy na szpulkach. Delikatniejsze produkty (np. kryształki Swarovski, Preciosa czy srebro) dodatkowo owijamy folią bąbelkową lub papierem ekologicznym i zaklejamy taśmą.

  

Cały czas ulepszamy nasz system pakowania, tak aby wysyłane przez nas zamówienia były jeszcze bezpieczniejsze a wysyłka trwała jeszcze krócej. Zdajemy sobie sprawę, że na pewno możemy ten proces jeszcze ulepszyć, dlatego jeśli nasunęły Ci się jakieś sugestie, prosimy o kontakt pod adresem office@labera.pl. Chętnie poznamy Twoje zdanie w tej kwestii, a najlepsze propozycje oczywiście wdrożymy.

Newsletter
zapisz się i odbierz zniżkę
-20 %
na pierwsze zamówienie powyżej 150 zł

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Created by vlct.com (c) Labera.pl