Unboxing - jak pakujemy zamówienia naszych Klientów? O tak!

JAK PAKUJEMY ZAMÓWIENIA? OTO JAK!
Pierwsze zakupy w hurtowni LaBera? Zastanawiasz się czy warto? Zobacz jak wyglądają nasze paczki, w jaki sposób pakujemy zamówione produkty i przekonaj się, że przesyłka wysyłana przez nas jest w 100% bezpieczna.

Tak wygląda paczka od LaBery. Niepozorna prawda? To tylko pozory. Całość owijamy tylko czarną folią stretch przez co nikt z zewnątrz nie będzie w stanie zobaczyć co znajduje się w środku. Zawartość znamy tylko my i osoba składająca zamówienie. Dodatkowo na każdej paczce widnieje list przewozowy firmy kurierskiej wraz z dokładnym adresem.

Pierwsze co rzuca się w oczy po otwarciu naszych przesyłek to duże ilości folii zabezpieczającej. Wszystkie nasze przesyłki pakujemy w kartony wypełnione tonami folii bąbelkowej, po to aby wszystko było bezpieczne i bez najmniejszego uszczerbku dotarło do klienta.

Po otwarciu paczki ukazuje się raj :) Każdy z produktów jest pakowany w taki sposób aby nie pomieszał się z żadnym innym. Koraliki pakujemy w woreczki, a produkty na sznurach owijamy folią bąbelkową.

Do zamówionych produktów zawsze dołączamy wydrukowany szczegółowy wykaz zamówienia, na którym można bez problemu odnaleźć zamówione produkty. Zestawienie zawiera wszystkie niezbędne informacje, a także to, co najważniejsze, czyli listę zamówionych produktów opatrzoną kodem, nazwą i ceną. Oczywiście do zakupionego towaru dołączony jest dowód zakupu czyli paragon fiskalny lub faktura vat, zgodnie z decyzją Klienta.

Produkty sprzedawane w opakowaniach są szczelnie zamknięte w wysokoprzezroczyste woreczki i zawsze posiadają firmową etykietę.

Każdy z produktów posiada etykietę z nazwą i kodem, dodatkowo niektóre z nich opatrzone są szczegółową etykietą, na której można znaleźć:
- pełną nazwę produktu,
- rozmiar,
- ilość w opakowaniu,
- cenę za opakowanie.


W zależności od tego w jakiej formie dany towar otrzymujemy od producenta tak jest on sprzedawany naszym klientom. Wszystkie rzemienie zwijamy i spinamy gumką aby nie zaplątały się wśród innych sznurów, natomiast sznurki dostarczamy na szpulkach.

Delikatniejsze produkty (np. kryształki Swarovski, Preciosa czy srebro) dodatkowo owijamy folią bąbelkową i zaklejamy taśmą.

Pakując produkty na sznurach np. kamienie, porcelanę lub szkło zawsze owijamy je folią bąbelkową - każdy ze sznurów osobno, aby żaden z produktów nie miał styczności z drugim. Dzięki temu produkty docierają do naszych klientów całe i bez uszkodzeń.

Cały czas ulepszamy nasz system pakowania, tak aby wysyłane przez nas zamówienia były jeszcze bezpieczniejsze a wysyłka trwała jeszcze krócej. Zdajemy sobie sprawę, że na pewno możemy ten proces jeszcze ulepszyć, dlatego jeśli nasunęły Ci się jakieś sugestie, prosimy o kontakt pod adresem office@labera.pl. Chętnie poznamy Twoje zdanie w tej kwestii, a najlepsze propozycje oczywiście wdrożymy :)
Uwaga!!! Pod twoją przeglądarką internetową strona może nie działać prawidłowo
Zalecane przeglądarki to Firefox lub Chrome
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.


Szukasz sklepu detalicznego tu znajdziesz koraliki do biżuterii w mniejszych opakowaniach.

Created by DeSmart